Българският ансамбъл по художествена гимнастика
Българският ансамбъл по художествена гимнастика / Българска федерация по художествена гимнастика
Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златен медал от многобоя на Световната купа в Пезаро, Италия. Това е първо отличие за грациите ни от голямо състезание, съобщава Gong.bg.

В петък, 7 април грациите ни бяха първи в съчетанието на обръчи и бяха оценени с 18.700 точки.

ЗЛАТЕН МЕДАЛ В МНОГОБОЯ ЗА АНСАМБЪЛА НА БЪЛГАРИЯ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА В ПЕСАРО, ИТАЛИЯ! Гордейте се с тези момичета, бъл...

Публикувахте от Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница в 8 април 2017 г.

В събота, 8 април Симона Дянкова, Лаура Траатс, Елена Бинева, Мадлен Радуканова и Теодора Александрова играха отново безупречно и този път получиха оценка от 18.650 точки на въже и топки.

Така с общ резултат от 37,350 точки те финишираха първи в класирането.

НАГРАЖДАВАНЕТО И МИЛА РОДИНО В ПРСАРО, ИТАЛИЯ!

Публикувахте от Българска федерация художествена гимнастика - Официална страница в 8 април 2017 г.

Италианките са втори с 36.800, а трети останаха украинките с 34.600. Рускините не блестяха с представянето си и останаха на петото място.